Bletki i bibułki

Skręć ulubiony susz CBD lub marihuanę medyczną z wysokiej jakości bibułkami ze sklepu Cibidex.

Filter

Bletki do skręcania najlepszych producentów jak RAW, OCB, Vibes i Juicy Jay. Bibułki smakowe, niebielone i inne. Największy wybór bibułek do kręcenia w Polsce.

Bletki wykorzystywane są nie od dzisiaj do zwijania papierosów oraz skręcania jointów. W ofercie różne rodzaje bletek – od klasycznych bibułek OCB z filterkami, czy bletkami niebielonymi do gotowych, skręconych bletek, czyli tzw. “cones” – dla osób, które niekoniecznie lubią wykonywać te czynność samemu.

Czy bletki są od 18 lat?

Nie, bibułki nie są wyrobem akcyzowym i może je kupić każda osoba, niezależnie od pełnoletności.

Bibułki do tytoniu – dlaczego warto je stosować? 

Bibułki do tytoniu są najczęściej wykonane z papieru ze specjalną powłoką ułatwiającą użytkownikowi palenie papierosa, ziół lub naturalnych substancji. Chociaż większość ludzi ma tendencję do ich lekceważenia, nadal warto je używać, ponieważ mogą zapewnić wyjątkowe wrażenia z palenia. Jednym z powodów, dla których warto używać bibułek papierosowych, jest to, że zapewniają one wyjątkowy smak i pozwalają odkryć tytoń lub inną substancję na nowo. Mogą również służyć jako alternatywa dla palaczy, którzy próbują rzucić palenie i stosują na przykład inne produkty ziołowe. Bibułki tytoniowe są używane do skręcania papierosów i skrętów CBD. Wykonane są z octanu celulozy, który powstaje w wyniku reakcji chemicznej celulozy z kwasem octowym. Ich wykorzystywanie ma także pozytywny wpływ na nasze środowisko naturalne.