RAW Papers

Bletki RAW są niewątpliwie marką, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Klasyka gatunku w różnych wariantach – ekologiczne, wegańskie, niebielone bibułki w każdym rozmiarze zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Marka RAW zaopatruje koneserów palenia już od 2004 roku i stale wyznacza nowe granice dla całej branży bibułek do kręcenia.

Niezwykła historia marki RAW Rolling Papers

Firma RAW została założona w już w 1995 roku przez Josha Kesselmana, który już w dzieciństwie zafascynował się bibułkami, gdy jego ojciec pokazał mu magiczną sztuczkę ze znikającymi, spalanymi w powietrzu bletkami.

Właściciel firmy produkującej bletki RAW zaczynał w 1993 roku z małym sklepem z akcesoriami do palenia o nazwie Knuckleheads w Gainesville na Florydzie, a sama marka najlepszych bletek wegańskich nabrała tempa w 1997 roku, kiedy to Josh zupełnie przypadkowo poznał właściciela starej, hiszpańskiej fabryki papieru do walcowania w regionie Alcoy, gdzie bletki niebielone RAW są produkowane do dzisiaj.

W 2004 roku Kesselman wraz ze swoją drużyną RAW zainwestował w dostawcę naturalnego, nieprzetworzonego i niebielonego włókna konopnego, które można było sprzedawać jako bibułki “wegańskie”. Koncepcja okazała się wielkim sukcesem i RAW Rolling Papers stał się pierwszą firmą oferującą wegańskie bletki na rynku.

W 2005 roku RAW rozpoczął masową produkcję, która trwa do dziś, przy okazji rewolucjonizując rynek akcesoriów do palenia na całym świecie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.