Bibułki, bletki niebielone – brązowe

Niewybielane bletki do kręcenia to jedne z najpopularniejszych bibułek na rynku. Ich proces produkcyjny jest przyjazny środowisku a ich właściwości palne są korzystniejsze niż w przypadku bibułek bielonych.

Dzięki naturalnym domieszkom włókien konopnych, bletki brązowe są ekologiczne i o wiele przyjemniejsze w spalaniu. Ultra-cienkie bibułki z niebielonego papieru to standard najwyższej jakości, który zadowoli każdego konesera skręcania i palenia jointów.

W naszej ofercie znajdziesz najlepszej jakości bibułki brązowe od renomowanych producentów, w tym RAW oraz OCB.

Filter

Bibułki papierosowe – dlaczego warto stosować? 

Bibułki papierosowe to rodzaj papieru, który jest zwykle używany do palenia. Bibułki tytoniowe są produkowane od setek lat i są używane do papierosów tytoniowych od XVII wieku. W ostatnim czasie wzrosło użycie bibułek tytoniowych, ponieważ zapewniają one zarówno doskonałe wrażenia z palenia, jak i wyjątkowy poziom uwalniania smaku. Ciekawą alternatywą dla gotowych papierosów na rynku, jest również skorzystanie z bibułek smakowych, które są wspomnieniem dla palaczy pamiętających smak papierosów mentolowych.

Bibułki do tytoniu zapewniają doskonały smak dzięki dużej powierzchni tworzonej przez zawartość pulpy, która nadaje im o wiele więcej smaku niż zwykłe papierowe lub tekturowe alternatywy. Papiery tytoniowe są wykonane z materiałów, które nie są zwykle używane w innych produktach papierniczych. Dzięki temu są bardziej trwałe i odporne na wilgoć, w przeciwieństwie do zwykłego papieru. Czynniki te sprawiają, że papierki do tytoniu, zwane również jako bibułki papierosowe są dobrym rozwiązaniem do pakowania, owijania i innych form transportowania oraz palenia legalnych substancji ziołowych lub tytoniu.