Prowadzisz sklep? Zostań naszym partnerem Zarejestruj się

O nas

KIM JESTEŚMY

Misją firmy Cibidex jest dostarczanie klientom detalicznym oraz hurtowym najlepszego w branży asortymentu do palenia i waporyzacji. Nasz szeroki katalog produktów jest stale powiększany o współprace z najlepszymi przedstawicielami branży Cannabis & Headshop.

W sklepie Cibidex oferujemy szeroki wybór akcesoriów do palenia, takie jak bonga, waporyzatory, shishe i wiele innych. Zaopatrzymy Twój sklep w najwyższej klasy bibułki, filterki, tacki do kręcenia, grindery, młynki do mielenia suszu czołowych producentów. Dysponujemy także bogatym wachlarzem produktów wspomagających przechowywanie suszu konopnego, jak saszetki do regulacji wilgotności Boveda, czy pojemniki do przechowywania. W naszej ofercie zauważysz również szeroki katalog produktów takich jak zapalniczki, wagi elektroniczne, maszynki do zwijania i nie tylko. Stale poszerzamy spektrum produktów, aby zawsze być na bieżąco z panującymi na rynku trendami.

Drugim kierunkiem naszej działalności jest dostarczanie najwyższej jakości surowców pozyskanych z konopi włóknistej – nasze marki suszu konopnego Vonzzy oraz olejków CBD Spectral świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie Twojej działalności, gwarantujemy wysokie marże oraz doskonałe jakościowo produkty, dzięki którym sprzedaż w Twoich kanałach dystrybucji urośnie.

Współpracujemy z największymi firmami na rynku takimi jak: OCB, RAW, VIBES, Santa Cruz Shredder, CLIPPER, SmokusFocus, actiTube, Stundenglass czy Vonzzy.

Zarejestruj teraz konto hurtowe w naszym sklepie, aby rozpocząć z nami współpracę i uzyskać dostęp do cen dla klientów b2b. Nasz wykwalifikowany zespół pasjonatów wspomoże Cię w decyzjach zakupowych.
Czekamy na kontakt!

DLACZEGO MY

Doświadczenie

Profesjonalizm

Szybkość

W 2020 roku dołączyliśmy do European Industrial Hemp Association (EIHA) jako regularny członek konsorcjum zrzeszającego przedsiębiorstwa branżowe w celu ustandaryzowania rynku konopnego na terenie Unii Europejskiej.