DARMOWA DOSTAWA  InPost dla wszystkich zamówień od 119 zł IDŹ DO SKLEPU

Wysyłka

WYSYŁKA

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem przewoźników InPost, Paczka w Ruchu oraz DHL.

Cennik paczkomatów:

  • Gabaryt A 8 x 38 x 64 cm  – 10,36 zł
  • Gabaryt B 19 x 38 x 64 cm – 10,89 zł
  • Gabaryt C 41 x 38 x 64 cm –  11,42 zł

Cennik kuriera InPost:

  • Paczka o wadze do 5 kg – 12,49 zł
  • Paczka o wadze powyżej 5kg – 14,99 zł

Cennik kurier DPD

  • paczka standardowa 1kg – 12,99 zł
  • pobranie – 16,99 zł

Cennik Pocztex

  • paczka standardowa do 1kg – 12,99 zł

Przesyłki do Paczkomatów InPost doręczane są przez cały dzień, a gdy już się w nim znajdą możesz je odebrać w dowolnym Ci momencie, uprzednio zostaniesz poinformowany o tym przez przewoźnika – Paczkomaty InPost otwarte są przez całą dobę. Paczka będzie znajdować się w paczkomacie przez dwa dni.

Kurier InPost dostarcza paczki w dni robocze w godzinach od 9:00 do 18:00. Wszystko zależy od lokalizacji, do której kurier ma doręczyć paczkę.
W przypadku Twojej nieobecności kurier powinien zostawić awizo i numer telefonu do kontaktu. Wystarczy, że do niego zadzwonisz i umówisz się na dogodny termin dostawy.

Przesyłki Paczka w Ruchu nadajemy do najbliższego punktu odbioru w Twojej okolicy.


ZWROTY PRODUKTÓW

Kupującemu przysługuje prawo do zwrotu produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Produkt musi być oryginalnie zapakowany i nie nosić śladów użytkowania. Po otrzymaniu i rozpatrzeniu wniosku, zwrot należności nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy na podany w formularzu numer konta bankowego. Klient otrzyma informację drogą e-mail w momencie dokonania przelewu.

Dane do zwrotów:

Cibidex JAKUB WÓJCIK
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29 50-078
Wrocław
Dolny Śląsk,
POLSKA

Wskazany powyżej termin na odstąpienie od umowy liczony jest od dnia, w którym nastąpiło wydanie Konsumentowi towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru został zawarty w ramach strony internetowej Sklepu oraz jest do pobrania TUTAJ.

Koszt odesłania towaru ponosi Konsument.